Ile trwa wdrożenie systemu usprawniającego optymalizację tras? Tydzień, dwa a może więcej? Dzięki naszemu doświadczeniu możesz usprawnić funkcjonowanie swojego biznesu w zaledwie 24 godziny. Zobacz, jak krok po kroku wygląda wdrożenie GeoTraxx.

Dziś decyzja, dziś używasz

Program do optymalizacji tras możesz uruchomić w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia oraz podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy. Rozliczenia będą prowadzone w cyklu miesięcznym.

Wprowadzasz informacje o kierowcach/samochodach

Aby GeoTraxx mógł jak najefektywniej wyliczyć Twoje nowe trasy, powinny zostać uzupełnione następujące informacje o samochodach i kierowcach:

  • Typ pojazdu
  • Maksymalna ładowność pojazdu
  • Ilość palet, jakie może pomieścić
  • Czas pracy kierowcy
Ładujesz adresy klientów/dostawców

Jest to szczególnie przydatne, jeżeli masz stałą grupę odbiorców. Lista może być edytowana w każdym momencie już w samej aplikacji GeoTraxx.

Wprowadzasz zamówienia/zadania na następny okres planowania

Twoje trasy będą wyliczane zgodnie z przyjętym modelem pracy.

Twoje trasy są gotowe!

Otrzymujesz plan najkrótszych tras, dzięki czemu oszczędzasz czas, pieniądze i możesz efektywniej zarządzać swoimi pracownikami.

Gdy Twoi pracownicy stoją w korkach, nie tylko tracisz cenny czas i pieniądze. Pozwalasz również na to, aby wyprzedziła Cię konkurencja. Pomożemy Ci to zmienić już dziś – przekonaj się sam, jak aplikacja do układania i optymalizacji tras GeoTraxx może usprawnić Twój biznes w ciągu 24 godzin.

Zacznij oszczędzać z GeoTraxx