Skip to main content

Więcej niż trasa – nowy e-book już dostępny

By 29/04/202015 października, 2021Uncategorized

Czy twoja firma wykonuje choćby część zadań w terenie? Jeśli tak jest, z pewnością zwłaszcza teraz – w czasie pandemii – ich organizacja jest trudniejsza niż zwykle. Zabezpieczenie pracowników, zapewnienie regularnych dostaw i pracy zmianowej, bezstykowe zlecenia – a dodatkowo zawsze trzeba zaplanować optymalne trasy. Co odgrywa w tych procesach najważniejszą rolę i czy istnieją czynniki wspólne dla wszystkich branż?

Kiedy planujesz trasę dla pracowników, stoisz przed zróżnicowanymi wyzwaniami, na przykład:

  • realizujesz wyjazdy na dłuższych lub krótszych trasach;
  • masz stałą bazę klientów lub codziennie innych odbiorców;
  • wykonujesz zadania w ściśle określonych ramach czasowych albo ad hoc;
  • operujesz na dużych obszarach lub niewielkich osiedlach.

Warto, aby w tych wyzwaniach wspierał nas wyspecjalizowany algorytm. Z pomocą przychodzą rozwiązania klasy Field Service Management – takie jak GeoTraxx.

Procesy biznesowe, w których pomocny jest algorytm aplikacji GeoTraxx, opisujemy w naszym najnowszym e-booku „Więcej niż trasa – planowanie prac w terenie dostosowane do Twojego modelu biznesowego”. Znajdziesz tam przykłady z życia, czyli tzw. „historie użytkownika” – sytuacje z różnych sektorów rynku, w których GeoTraxx naprawdę tworzy coś więcej niż trasę.

Wiele scenariuszy, jedno rozwiązanie – przeczytaj o funkcjonalnościach, które wbudowaliśmy w GeoTraxxa.

Pobierz e-booka, aby Twoja praca stała się łatwiejsza:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.