Więcej niż trasa – nowy e-book już dostępny

By 29/04/2020Uncategorized

Czy twoja firma wykonuje choćby część zadań w terenie? Jeśli tak jest, z pewnością zwłaszcza teraz – w czasie pandemii – ich organizacja jest trudniejsza niż zwykle. Zabezpieczenie pracowników, zapewnienie regularnych dostaw i pracy zmianowej, bezstykowe zlecenia – a dodatkowo zawsze trzeba zaplanować optymalne trasy. Co odgrywa w tych procesach najważniejszą rolę i czy istnieją czynniki wspólne dla wszystkich branż?

Kiedy planujesz trasę dla pracowników, stoisz przed zróżnicowanymi wyzwaniami, na przykład:

 • realizujesz wyjazdy na dłuższych lub krótszych trasach;
 • masz stałą bazę klientów lub codziennie innych odbiorców;
 • wykonujesz zadania w ściśle określonych ramach czasowych albo ad hoc;
 • operujesz na dużych obszarach lub niewielkich osiedlach.

Warto, aby w tych wyzwaniach wspierał nas wyspecjalizowany algorytm. Z pomocą przychodzą rozwiązania klasy Field Service Management – takie jak GeoTraxx.

Procesy biznesowe, w których pomocny jest algorytm aplikacji GeoTraxx, opisujemy w naszym najnowszym e-booku „Więcej niż trasa – planowanie prac w terenie dostosowane do Twojego modelu biznesowego”. Znajdziesz tam przykłady z życia, czyli tzw. „historie użytkownika” – sytuacje z różnych sektorów rynku, w których GeoTraxx naprawdę tworzy coś więcej niż trasę.

Wiele scenariuszy, jedno rozwiązanie – przeczytaj o funkcjonalnościach, które wbudowaliśmy w GeoTraxxa.

Pobierz e-booka, aby Twoja praca stała się łatwiejsza:

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy

  Wpisz poniżej tekst z obrazka:
  captcha